PLANTA FOOD TO GROW

Jesteśmy rodzinną firmą o holenderskich korzeniach.

Od 1998 roku pracujemy w Polsce, wytwarzając zdrową żywność. 
Nasze produkty powstają z pasji do prostego życia w zgodzie z naturą. Oferujemy w 100 % naturalne masła: orzechowe, migdałowe, sezamowe, kokosowe, nerkowcowe a także prażymy różne nasiona. Dostarczamy wysoce energetyczne, najzdrowsze jak to tylko możliwe, pożywienie.

Jest ono nam niezbędne, byśmy mogli żyć pełnią swojego potencjału i mocy, zwłaszcza w dzisiejszych stresujących warunkach. Wydobywajmy tę cenną energię z darów natury – orzechów i nasion, czyli najtwardszych części roślin, w których ukryta została esencja życia. To skarbnica składników, bez których niemożliwe byłoby nasze zdrowe wzrastanie. Wspieramy rozwój i cieszenie się życiem.

Produkty PLANTA FOOD TO GROW przygotowujemy tak, by były łatwo przyswajalne, naturalne, ale też po prostu pyszne
Znamy się na tym.

Czerpiemy z tradycji rzemiosła holenderskiego, które tradycyjnie zajmuje się przetwórstwem orzechów. Na każdym etapie powstawania naszej żywności jesteśmy uważni: doborowo przeprowadzamy selekcję orzechów, umiejętnie je prażymy, a następnie przecieramy zgodnie z tradycyjną sztuką. Tak wydobywamy z orzechów i nasion życiodajną esencję w postaci najlepszej jakości tłuszczy, roślinnego białka, mikroelementów.

Dajemy Ci energię na każdy dzień.

Już od samego rana, od zdrowego, smacznego, energetycznego śniadania!