Orzechy migdałowy

Witam was moi drodzy w ten piękny dzień wtorkowy a dzień może być lepszy bo orzech migadałowy go polepszy.

A teraz coś nt  migdałów należy wiedzieć i pamiętać że rodzajów drzewa migdałowego jest kilka nt tylko jedno jest jadalne.

Z ciekawostek nie zdrowotnych o migdale jest to że ma bardzo piękne kwiaty.

Kolejną ciekawostką nt nasion migdała tak nasion ponieważ przyjeło się błędne założenie że migdał to orzech a to tylko nasiona. Aczkolwiek tytuł króla orzechów sobie zaskarbił na co pewnie kokos zadowolony nie będzie ;). Żarty żartami pora zapoznać się z migdałowymi przepisami na początek zapraszamy na smoothie migdałowe w sam raz na upalną pogodę a gdzie przepis na te cuda a to już na stronę plantafood trzeba się udać 😉

Teraz na poważnie kilka zdrowotnych faktów nt migdałowego orzecha wam przedstawię:

Bogaty w witaminę b2 która to pracę serca bardzo wspomaga a także witaminę E której nasz organizm codziennie potrzebuje do tego duża wartość błonnika i potasu, czy już macie ochotę zrobić sobie trochę migdałowych zapasów? Zatem zapraszmy na stronę planty i do sklepu tam znajdziecie nasze masło migdałowe więc kupujcie je w pośpiechu cena jest rewelacyjna  24 godziny na dobę czynna.

Ponadto migdały są bardzo zdrowe dbają o sprawy sercowo naczyniowe zły cholesterol przeganiają daleko sprawiając że nasze serducho bije lepiej i mocniej.

Inne przepisy